Blog

Wielki Rebranding!

Wielki Rebranding!

Uncategorized
Tak oto nadszedł wielki rebranding! Choć... tak naprawdę nigdy się nie zmienił. Nazwa ta sama, działalność ta sama, strona ta sama, moja osoba też jest ta sama... To po co ten wpis? DLA PANÓW/PAŃ Z FACEBOOK'a. Już tłumaczę. Dotychczas działałam jako Aleksandra Cichocka - Studio Fotografiki i fakt logo też skupiało się bardziej na mojej osobie niż nazwie jako takiej. Ostatnio jednak współpracuję z coraz większą ilością osób i wolę promować markę studia niż własną osobę, czyli Studio Fotografiki. Niestety... Abym mogła zmienić nazwę na Facebooku, wymagany jest dowód na to że taki "rebranding" miał miejsce, co trochę mnie zaskoczyło ponieważ jestem jedynym administratorem mojego Fanpage i poza mną nikt nie mógłby dokonać żadnych zmian. Zakładam więc, że jeżeli to JA założyłam profil, JA publikuję posty i aktualizuję dane, to…
Read More
Jaki aparat fotograficzny kupić?

Jaki aparat fotograficzny kupić?

Blog, Poradnik
  Żyjemy w czasach, w których króluje Internet i Social Media, więc nie zawaham się stwierdzić, że każdy z nas ma aparat fotograficzny, chociażby w Smartfonie. Chcesz czy nie, zdjęcia są naszą codziennością, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, ale dla wielu z nas stały się również pasją lub sposobem na życie. Prawdopodobnie jesteś na takim etapie, w którym Twój obecny aparat już Ci nie wystarcza i stoisz przed ciężką decyzją zakupu pierwszego sprzętu :) Zanim więc kupisz ten odpowiedni dla siebie, musisz sobie odpowiedzieć na kilka prostych pytań: (więcej…)
Read More
Magia kamienicy

Magia kamienicy

Blog, Fotografia wnętrz
Nie taka kamienica straszna jak ją malują. Kamienice zazwyczaj kojarzą nam się z rozpadającymi się budynkami, sypiącymi się tynkami, ogromnymi nieszczelnymi oknami i lokalami do generalnego remontu. Nic bardziej mylnego! Są takie wnętrza, które potrafią oczarować swoją elegancją.  (więcej…)
Read More