Filmowanie

Opowiem Waszą historię okiem kamery

Dobrze wiem jak cenne są wspomnienia. Moje doświadczenie i pasja do tworzenia filmów pomaga mi wydobyć z codziennej rzeczywistości blask życiowych emocji i zachować go w filmowym kadrze. Filmy realizowane są technologią DSLR, dzięki której mogę sobie pozwolić na komfort pracy bez używania dodatkowego oświetlenia, lamp, halogenów itp. W mojej pracy wykorzystuję szereg rozwiązań technologicznych, wciąż rozwijam zasoby sprzętowe, szlifuję swój fach, a co za tym idzie nabieram coraz to nowszego doświadczenia.

Najlepiej sprawdzam się w filmowaniu ślubów i wesel, studniówek, zaręczyn, chrzcin, komunii, podziękowań dla rodziców, filmów promocyjnych i reklam dla firm, plenerów ślubnych i rozmaitych eventów. Moimi złotymi zasadami są dynamika, bogactwo kolorów i radość przeplatająca się na przemian ze wzruszeniem.

"Nieważne, gdzie się stawia kamerę, ważne - po co..."

Krzysztof Kieślowski

Szukasz kogoś kto sfilmuje ważne wydarzenie w Twoim życiu? Dobrze trafiłeś!

Chętnie podejmę się sfilmowania Pierwszej Komunii Świętej Twojego dziecka, co będzie doskonałą pamiątką na lata. Bierzesz tylko ślub cywilny? To aż ślub cywilny! Tak samo emocjonujące wydarzenie jak w przypadku ślubu kościelnego, więc dobrze jest zatrzymać te emocje na dłużej. W ostatnim czasie bardzo popularne jest przygotowywanie podziękowań dla rodziców w formie filmu, który zostaje wyświetlony na rzutniku. To bardzo wzruszający moment na weselu, więc warto się do niego odpowiednio przygotować. A może masz firmę i potrzebujesz krótkiego klipu o tym co robisz? Zrobimy krótki reportaż o Tobie, Twoim miejscu pracy i tym czym się zajmujesz, co Cię wyróżnia od konkurencji i dlaczego klienci powinni przyjść właśnie do Ciebie.

Jak wygląda współpraca ze mną?

1. Wywiad

Umawiamy się na dobrą kawę, abym mogła dowiedzieć się jak najwięcej o Tobie oraz Twoich oczekiwaniach względem filmowania i gotowego filmu.

2. Ustalenia

Omawiamy warunki naszej współpracy oraz wszystkie szczegóły, które mogą pomóc nam w przygotowaniach do filmowania.

3. Zamówienie

Abyś czuł się bezpiecznie, wszystkie ustalenia spisujemy w formularzu zamówienia, w którym zostaną zawarte wszystkie informacje na temat terminów, liczby poprawek i wyceny.

5. Filmowanie

Po wpłacie zaliczki, spotykamy się w umówionym miejscu i czasie. Ty po prostu świetnie się bawisz, a ja dokładam wszelkich starań, aby jak najlepiej uchwycić te chwile.

4. Postprodukcja

Szybko siadam do komputera i w procesie postprodukcji dokładam wszelkich starań, aby film jak najlepiej odpowiadał Twoim oczekiwaniom.

6. Przekazanie

Niezwłocznie po zaksięgowaniu pozostałej wpłaty, otrzymasz gotowy film w wysokiej jakości i rozdzielczości.

Zobacz moje realizacje

REPORTAŻ FILMOWY Z WYDARZENIA

FILMOWANIE PROMOCYJNE I REKLAMOWE

FILMOWANIE OKOLICZNOŚCIOWE.

FILMOWANIE OKOLICZNOŚCIOWE