Fotografia

Wszystko czego potrzebujesz masz w zasięgu ręki

Fotografia to nie tylko moja praca, ale również moja pasja. Ważne jest aby ukazać zwykłe rzeczy w niezwykły sposób. Nie ma znaczenia czy jesteś przedsiębiorcą poszukującym fotografa do swoich produktów do sklepu internetowego czy pracownikiem biura, który potrzebuje sesji biznesowej. U mnie znajdziesz to czego szukasz.

"Które z moich zdjęć jest moim ulubionym? To, które zrobię jutro. "

Imogen Cunningham

Jak wygląda współpraca ze mną?

1. Wywiad

Umawiamy się na dobrą kawę, abym mogła dowiedzieć się jak najwięcej o Tobie oraz Twoich oczekiwaniach względem sesji zdjęciowej i jej efektów.

2. Ustalenia

Omawiamy warunki naszej współpracy oraz wszystkie szczegóły, które mogą pomóc nam w przygotowaniach do sesji zdjęciowej.

3. Zamówienie

Abyś czuł się bezpiecznie, wszystkie ustalenia spisujemy w formularzu zamówienia, w którym zostaną zawarte wszystkie informacje na temat terminów, liczby poprawek i wyceny.

5. Sesja zdjęciowa

Po wpłacie zaliczki, spotykamy się na sesji zdjęciowej. Ty po prostu świetnie się bawisz, a ja dokładam wszelkich starań, aby jak najlepiej uchwycić te chwile.

4. Postprodukcja

Szybko siadam do komputera i w procesie postprodukcji dokładam wszelkich starań, aby zdjęcia jak najlepiej odpowiadały Twoim oczekiwaniom.

6. Przekazanie

Niezwłocznie po zaksięgowaniu pozostałej wpłaty, otrzymasz pełnowartościowe zdjęcia w wysokiej jakości i rozdzielczości.

Zobacz moje realizacje

Sprzedajesz dom lub mieszkanie a Twoje ogłoszenia wciąż nie przynoszą efektów? Umów się na sesję fotograficzną Twojej nieruchomości! Dzięki profesjonalnym zdjęciom, Twoje ogłoszenie stanie się nawet do 10x atrakcyjniejsze.

Fotografowanie wnętrz i nieruchomości przeznaczone jest zarówno dla osób prywatnych, które chcą szybko i skutecznie sprzedać swój dom lub mieszkanie, jak i dla deweloperów, restauracji, lokali i hoteli.