Fotomontaż – Oryginalny pomysł na prezent dla wyjątkowej osoby

Szukasz oryginalnego prezentu dla bliskiej osoby?

Zamów kreatywny fotomontaż ze zdjęć, który na pewno mile ją zaskoczy!

W dzisiejszych czasach jesteśmy w posiadaniu smartfonów, które potrafią zrobić dużo więcej i znacznie lepszej jakości zdjęć niż aparaty cyfrowe jeszcze ok. 10 lat temu. Na pewno masz w swoich zbiorach zdjęcia z wakacji, imprezy albo ze spaceru z Twoją drugą połówką.

Wystarczy, że złożysz zamówienie, wyślesz do mnie zdjęcie, które chciałbyś przerobić, a ja wykonam dla Ciebie oryginalny obraz, który będzie wyjątkową pamiątką na lata. Jeśli nie masz pomysłu jak mógłby wyglądać taki fotomontaż, chętnie pomogę Ci w doborze odpowiednich zdjęć i zaproponuję kilka stylizacji.

Wszystkie moje prace wykonywane są tylko za wcześniejszym zamówieniem. Są one od początku do końca wykonywane starannie i precyzyjnie, dlatego wymagają trochę czasu. Jeśli więc nie chcesz się spóźnić z prezentem musisz zamówić go odpowiednio wcześniej. 🙂

 

Realizacje

Zobacz moje przykładowe realizacje PRZED i PO.

 

Rajska wyspa czy polskie morze?Rajska wyspa czy polskie morze? Po obróbce

Jaki jest czas wykonania obrazu od momentu złożenia zamówienia?

W zależności od ilości zamówień czas wykonania trwa od
5-10 dni roboczych. Nie masz tyle czasu? Nic straconego! Istnieje możliwość wykonania zamówienia w trybie ekspresowym, który trwa od 1-3 dni roboczych.

 

W jakim formacie otrzymam gotowe pliki?

Zawsze generuję kilka rodzajów plików w zależności od tego, co później będziesz chciał z nimi zrobić. Otrzymasz pliki do druku w formacie TIFF i PDF oraz lżejszy w formacie JPG, który będzie zoptymalizowany pod przeglądanie w internecie. Jeśli potrzebujesz innego formatu po prostu daj mi znać.

Czy oprócz plików mogę dostać również obraz?

Oczywiście istnieje taka możliwość. Obraz może zostać wydrukowany na płótnie. Wystarczy że napiszesz mi rozmiar jakiego potrzebujesz, a ja go dla Ciebie wycenię. Musisz jednak pamiętać że czas oczekiwania na przesyłkę może znacznie wydłużyć termin otrzymania gotowego prezentu.

 

Oprócz samego prezentu zadbaj o odpowiednią formę złożenia życzeń

Jeśli chcesz zadbać o oryginalność nie tylko prezentu, ale również o wyjątkową formę złożenia życzeń, to umożliwi Ci to film z procesu tworzenia fotomontażu z Twojego zdjęcia od samego początku aż po efekt końcowy. W zależności od Twoich preferencji na początku lub na końcu filmu zostaną wyświetlone Twoje życzenia.