Projektowanie graficzne

"Projektowanie to kreatywność ze strategią. "

Marcin Kordacki

Wizerunek i projekty graficzne

Chętnie zaopiekuję  się Twoją marką! Wykonuję kompleksową obsługę w zakresie opracowania identyfikacji wizualnej i projektów graficznych. Wyjątkowe projekty graficzne wyróżnią Twoją firmę i sprawią, że klienci chętniej wybiorą Twoje usługi, a współpracownicy będą postrzegać Twoją firmę jako profesjonalną i rzetelną. Dbam o to, aby moje projekty uwzględniały obowiązujące trendy designerskie, charakteryzowały się kreatywnością i zapewniały bezproblemowy druk. Moja oferta skierowana jest zarówno dla nowych firm jak i tych, które chcą odświeżyć swój wizerunek.

Jakie formy projektów realizuję?

  • wizytówki,
  • reklamy gazetowe i internetowe,
  • papier firmowy,
  • kasetony i szyldy,
  • katalogi, foldery, broszury,
  • ulotki DL, A5, A6, A4,
  • teczki ofertowe, koperty,
  • plakaty, banery, roll-up,
  • inne materiały reklamowe i promocyjne.

Jakie korzyści niesie za sobą dobry projekt graficzny?

buduje określone emocje

ułatwia rozpoznawalność marki

utrwala obraz firmy

wyróżnia firmę na tle konkurencji

Zobacz moje realizacje

 

Jak wygląda współpraca ze mną?

1. Wywiad

Umawiamy się na dobrą kawę, abym mogła dowiedzieć się jak najwięcej o Tobie, Twojej firmie i tożsamości marki, by móc jak najlepiej sprostać Twoim oczekiwaniom.

2. Ustalenia

Omawiamy warunki naszej współpracy oraz wszystkie szczegóły, które pomogą mi sprostać Twoim oczekiwaniom w procesie projektowania.

3. Zamówienie

Abyś czuł się bezpiecznie, wszystkie ustalenia spisujemy w formularzu zamówienia, w którym zostaną zawarte wszystkie informacje na temat terminów, liczby poprawek i wyceny.

4. Projektowanie

W procesie projektowania dokładam wszelkich starań, aby projekty spełniały Twoje oczekiwania. Następnie wysyłam Ci poglądowe pliki do zatwierdzenia.

5. Akceptacja

Po zaakceptowaniu przez Ciebie całego materiału, wystawiam fakturę pro-formę do opłacenia.

6. Przekazanie

Niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz pełnowartościowe pliki we wszystkich niezbędnych dla Ciebie formatach.

Zadaj pytanie

Kontakt Aleksandra Cichocka

Zapytaj o wycenę

Jeśli spodobały Ci się moje projekty, napisz do mnie i zapytaj o wycenę. Napisz czego dokładnie potrzebujesz, jaki termin wykonania przewidujesz i jakie są Twoje oczekiwania. Odpowiem najszybciej jak to tylko możliwe!

Podane dane będą przetwarzane celem odpowiedzi na przesłane zapytanie. Ich podanie jest dobrowolne, ale niezbędne w realizacji ww. celu. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Przysługuje Ci prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Administratorem Twoich danych osobowych jest PROGRES CENTER Sp. z o.o., aleja Powstańców Wielkopolskich 26, 85-090, Bydgoszcz NIP: 9671397058.