Klinika ujeżdżeniowa z Dorotą Urbańską

W ostatni weekend w Stajni Gliszcz odbyła się Klinika ujeżdżeniowa z Dorotą Urbańską, którą miałam przyjemność uwiecznić na fotografiach i filmie. Dorota Urbańska jest nie tylko doskonałym jeźdźcem i trenerem II klasy, ale również sędzią ujeżdżenia. Jej wiedza na temat techniki jazdy i zachowań koni jest nieoceniona.

Organizatorzy bardzo postarali się, aby całe wydarzenie odbyło się perfekcyjnie z dużym naciskiem na dopracowanie szczegółów, co potwierdza sama Pani Dorota. Jednym z nich był właściciel Stajni w Gliszczu Casa Cavalli, gdzie miało miejsce całe wydarzenie. Oprócz organizacji eventów, zajmują się również sprzedażą koni oraz nauką. Naturalnie posiadają również swoją bazę noclegową i restaurację.

Drugim z organizatorów całej imprezy była Pani Beata Stankiewicz, która zajmuje się produkcją sprzętu jeździeckiego pod indywidualne zamówienie oraz prowadzi internetowy sklep jeździecki Brego-shop.

Podczas Kliniki poznałam wielu wspaniałych ludzi pełnych pasji i miłości do koni. Zapraszam do obejrzenia podsumowania całego wydarzenia na zdjęciach i filmie.

Galeria zdjęć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *